---- Doğum Fotoğrafçılığı

Doğum Fotoğrafçılığı

Her geçen gün daha yaygınlaşmaya başlayan doğum fotoğrafçılığı; doğum ve doğum sonrasındaki mutlu anların, en güzel ilklerin belgelenmesini ve anne babayla bebeğin çeşitli konseptlerde fotoğraflarının çekilmesini kapsayan çok önemli bir fotoğrafçılık alanıdır. Doğum öncesinde, sırasında ve sonrasında anne baba ve bebeklerinin fotoğraflarını çeken doğum fotoğrafçılarının konularında uzman kişiler olması, hem aileyle iletişimin kalitesi, hem de ortaya çıkacak karelerin başarısı açısından oldukça önemlidir. Doğum fotoğrafçılığı diğer fotoğrafçılık türlerine göre daha zor bir alandır. Bebeğiniz dünyaya gelirken doğumhanede bulunan ışıkların şiddeti ve cihazların dış yüzeylerinin parlak olması nedeniyle ortamda istenmeyen ışık kırılmaları oluşur. Bu durumda kaliteli fotoğraf çekmek ve daha önemlisi de tekrarı olmayan bir olayın en önemli, en masum ve en duygulu anlarını yakalayıp fotoğraflayabilmek dikkat ve deneyim gerektirir.

Doğum fotoğrafçılığı süreç ve fiyatları hakkında bilgi almak ve/ veya aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

DOĞUM ÖNCESİ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

1- Stüdyo Çekimi: Anne adayımız kalabalıktan rahatsızlık duyuyorsa kendini daha rahat hissedebileceği, Aynı zamanda Profesyonel ışık ile kontrol edebileceğimiz bir ortam sunuyoruz.

2- Dış Mekan Çekimi: Özellikle kameradan rahatsızlık duyan çiftlerin kendilerini daha rahat hissederek kamera yokmuş gibi davranmalarına yardımcı oluyor. Böylece dış mekanlarda çekilen fotoğrafların dokusu da doğal görünüyor.

3- Ev Çekimleri: Kendi yaşam alanınızda daha rahat hissediyorsanız çekimleri evinizde yapıyoruz. Böylece ailenin yeni üyesi büyüdükçe kendinden önceki yaşam hakkında da fikir sahibi olabilecek…

DOĞUM FOTOĞRAFI

Görsel olarak tıbbi bir operasyonu değil, ‘’Mutluluğun Fotoğrafı’’nı çekiyoruz. Ebeveynlerin bebeğini ilk gördüğü, ilk kucağına verildiği anların büyüsünü, bebeğin dünyaya gözünü ilk açtığı anın heyecanını fotoğraflarla yarınlara taşıyoruz. Zamanla kaybettiğimiz şey süreçler olsa da bu eşsiz anları yaşatmak elimizde.

DOĞUM SONRASI FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ev ortamında gerçekleştirilen bu çekimlerde bebeğinizin göbek bağının düşmesiyle geleneksel ilk banyo deneyimini fotoğraflıyoruz. Aile büyüklerinin de yer aldığı bu geleneksel gün sayesinde size kalabalık ve mutlu aile fotoğrafları sunuyoruz.

Signature

Resimler


Close Zoom